שירותי תסריטאות בתשלום

עצה טלפונית אני תמיד מוכן לתת ובכל עניין ואתם מוזמנים ליצור איתי קשר


אחת הטעויות הגדולות ביותר היא לשלוח תסריט או מסמך הגשה לא מוכנים, כי אין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני ואם מפיק או זכיין קראו הצעה לא טובה שלכם, גם אם תשפרו אותה, רוב הסיכויים שהטעם הרע של הרושם הראשוני יישאר. לכן אני ממליץ לכם לבדוק טוב איך מגיבים קוראים שונים למה שכתבתם. תבדקו זאת עם האנשים הקרובים אליכם אבל כדאי גם לבדוק עם מכרים או חברים שיש להם זיקה לתחום. 

אתם מוזמנים גם לפנות אליי לקבלת חוות דעת וגם המלצות מה תהיה התגובה שתקבלו וכיצד ניתן לשפר, אלו שני שירותים שאני נותן בתשלום.

  • פגישת ייעוץ בת שעה וחצי של סינופסיס או מסמך הגשה (עד 15 עמודים) - 500 ש"ח
  • פגישת ייעוץ בת שעה וחצי של תסריט מלא של סרט או מסמך מלא של סדרה כולל פרק כתוב - 1000 ש"ח. 
  • (ההבדל במחיר נובע מכמות הזמן שאני נדרש להשקיע בקריאת המסמכים המלאים והכנת הפגישה)

"עבודת הכתיבה יחד עם ערן היא חוויה מדהימה. הוא רואה ומבין את המכניקה העדינה של עבודת התסריטאות ויודע לא רק להצביע בדיוק היכן הבעיות, אלא גם איך לפתור אותן. הוא עורך תסריט שמדבר ונושם קולנוע הוליוודי, הוא עורך התסריט האולטימטיבי ובלעדיו אבוללה לא היה אבוללה״ - יוני גבע, תסריטאי ובמאי סרט הילדים המצליח "אבוללה"  

"ערן הוא פרטנר מושלם לתהליכי פיתוח, פיצוח וכתיבה. מדובר ביוצר מנוסה בעל דמיון ומעוף, סטורי-טלר אמיתי שמבין דמויות ומבנה (וגם אילוצי הפקה), ויודע מה עובד מתי ולמה. הדיאלוג הפורה בין שתי אונות המוח שלו (האנליטית והיצירתית) הוליד מקצוען שתענוג לעבוד איתו..." - רונית ויס-ברקוביץ, תסריטאית ויוצרת "מרחק נגיעה", "עניין של זמן" ועוד.  המחיר על השירותים הבאים נקבע ספציפית בהתאם לכל פרוייקט ומורכבותו:
  • ליווי אישי בכתיבת תסריט - יש לכם רעיון לתסריט אבל אתם לא מצליחים לכתוב אותו? אני יכול ללוות אתכם בתהליך הכתיבה ולהעביר אתכם בסדרה של 14 מפגשים מרעיון לתסריט מלא אותו תתחייבו לכתוב. זה כמו קורס תסריטאות ספציפי לכתיבת התסריט שתמיד רציתם לכתוב.

  • עריכת תסריט - במקרה שיש לכם כבר תסריט קיים או טריטמנט ואתם צריכים לתקן אותו לקראת דרפט חדש, אז אני עורך תסריטים גם עבור הקרן לקולנוע ישראלי או מפיקים עצמאיים. המחיר נקבע לפי מצב הפרוייקט.

  • כתיבת תסריט מלא עבורכם - במידה והרעיון מגובש ובעל פוטנציאל ובמידה ויש לכם תקציב לממן כתיבה מקצועית מלאה, אז צרו קשר. 

  • קורס כסאח: תסריטאות - קורס אינטנסיבי במתכונת בזק הנערך פעמיים בשנה. פרטים כאן

"ערן נענה לאתגר וערך את התסריט של ילדי הסתיו בצורה מעוררות השראה. הוא הבין מיד מה התסריט צריך, מה הכוונות, וחשוב מכל - הבין שהוא עובד עם מי שגם יביים את הסרט, ומכאן שהמון מהעבודה נעשתה מתוך מחשבה על עבודה על הסט ועריכת הסרט. ערן הוא איש שיחה נהדר, מבין עניין, מסור לעבודתו, ומכין קפה נפלא. " - איתן גפני, במאי ותסריטאי "ילדי הסתיו" ו-"בשר תותחים" 

"עבודתו של ערן כעורך תסריט הייתה דקת אבחנה, מקצועית לעילא, ושיפרה את המוצר המוגמר לאין ערוך"  - אלון חילו, סופר, בנוגע להפיכת "אחוזת דג'אני" לסרט.  

ערן ב.י
טל: 0544792884
מייל: byeranby@gmail.com


4 תגובות:

Roee Liron אמר/ה...

שלום ערן,
רציתי רק לומר תודה על מסמך האב לכתיבת תסריט שעשית ונותן חינם.
יישר כוח.
רועי לירון
במאי, תסריטאי

Eran B.Y אמר/ה...

תודה רועי!
את המסמך קיבלתי בזמנו מגל פרידמן שאצלו עבדתי בתור דיאלוגיסט בתחילת הדרך.
שמח שזה עוזר לך

עמית אמר/ה...

בלוג מדהים. נדיב ומקצועי עד אין קץ.
אשמח מאוד לדבר אתך
עמית 0544666235

יפעת אמר/ה...

שלום שמי יפעת, תודה על כל הבלוג ועל הטיפים שאתה נותן ערן. כיף ללמוד מזה דברים.
רציתי לשאול אני אמנם בתחילת הרך שלי אין לי שום רקע ושום ניסיון בתחום , אני נורא רוצה לכתוב סדרה מן טלנובלה כזאת, אני ראיתי לפני המון שנים טלנובלה בויוה ואני מאוד אהבתי אותה ואני רוצה לרשום לא את אותו טלנובלה כי זה זכויות יוצרים אלא מן עלילה אחרת עם תכנים דומים פה ושם השאלה אם אפשר לכתוב את הסדרה גם אם אין רקע? כמובן שבהמשך אעזר בך תודה